هربار که پالت Highlight Beam Highlight Beam Highlight 34 UD X Kristen Leanne را باز می کنم و در گوشه ای از کلمات "STAY GOLD" را می بینم ، فکر می کنم به مرحله ای که در دبیرستان می گذرد وقتی که تمام نامه هایم را امضا می کردم - این بود. قبل از ایمیل و متن ، وقتی واقعاً مجبور شدیم چیزهایی را بر روی کاغذ مانند حیوانات بنویسیم - با این جمله: "طلا بمان ، پونیبی" ، که به کتاب گوش می داد ، Outsiders .

من مطمئن هستم که بسیاری از افراد دیگر نیز این کار را کردند . درست؟ LOL!

از آنچه می فهمم ، یکی از اصطلاحات برجسته کریستن "طلا بماند" است و اکنون این کلمات در اینجا وجود دارد ، که برای همیشه در این سه چهره برجسته چهره از مجموعه جدید LE UD او جاودانه شده است .

هر سه برجسته این پودر سایه های مختلف طلای براق هستند. در سمت چپ یک طلای گل رز وجود دارد که کمی شبیه به هایلایت BECCA Rose Gold از پالت Chrissy Teigan است - پالتی که تا به امروز باعث می شود مرواریدهایم را ببندم . من هنوز خیلی دوستش دارم

و سپس یک وسایل نقره بلند در وسط ، یک مروارید طلایی سفید با یک پرچم BECCA Opal و یکی از آن در سمت راست وجود دارد ، یک مروارید طلایی گرم شبیه به هایلایت برجسته زمان از مجموعه برجسته ژان میشل Basquiat .

فروپاشی شهری کریستن لان swatches پرتو زیبایی
Urban Decay X Kristen Leanne Collection Beam Palette زیبایی
با فرض اینکه دوست دارید طلا بپوشید (من این کار را می کنم!) ، هنوز هم احتیاط با این رنگ ها توصیه می شود زیرا به نظر می رسد حداقل روی پوست من بسیار سبک تر از آنچه در قابلمه ها به نظر می رسند استفاده شود.

پرتوهای زیبایی شهری فروپاشی کریستن لان
سایه وسط را پایین مرکز دماغ خودم اعمال کردم ، سپس سایه ها را در سمت چپ و راست کنار هم مخلوط کردم و آنها را روی گونه های فوقانی من بمالید. من همچنین لباس های Daydream Palette و Bun Bun Lipstick را از مجموعه کریستن لیان می پوشم.

مانند ، من درست با قلم موهای برجسته و طلای سفید در مرکز قرار گرفتم و آن را روی تمام گونه های فوقانی خود قرار دادم ، فکر کردم می توانم آن را بر روی پوست گرمم بکشم ، اما تقریباً گلی و واضح به نظر می رسد.

این یک طلای سفید بسیار کم رنگ است .

اکنون که به آن فکر می کنم ، هر سه سایه در سمت کمرنگ است ، بنابراین اگر فکر می کنید این پالت را فکر کنید ، فقط چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید.

من فکر می کنم آنها هنوز هم بسیار زیبا هستند. من فقط فکر می کنم آنها ممکن است بیشتر به لنزهای سبک تر توجه کنند.

آنها بسیار سبکتر از آنچه در قابلمه ها به نظر می رسند اعمال می کنند.
Urban Decay X Kristen Leanne Collection Beam Palette زیبایی
کیفیت بارز UD البته وجود دارد. پودرها کاملاً نرم و خامه ای هستند ، که مخلوط آن آسان است (دقیقاً شبیه به یک پوست ساز کاملاً براق BECCA ) ، و کاملاً براق هستند (به عنوان مثال ، از قلم زرق و برق کوتاه نمی ایستند). در اصل ، آنها درجه یک هستند ، مانند حلقه های طلای بی موقع.

مجموعه پایدار Cityday X Kristen Leanne Collection Daydream

9 چیزهایی که باید در مورد فلزات مایع یکپارچه سازی با مات مات یکپارچه با مایع مایع لیپوپور

مجموعه پین ​​کلکسیونی زیبایی Sephora

، ,یک ,فکر ,کنم ,برجسته ,کریستن ,می کنم ,فکر می ,kristen leanne ,به نظر ,وجود دارد ,شهری فروپاشی کریستن ,کنند پرتوهای زیبایی ,kristen leanne collection

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساکن خیابان نوزدهم دانلود خلاصه کتاب و جزوه وبلاگ شورای دانش آموزی مدرسه ی دهخدا زیبایی گمرک امیرآباد ؛ حق العملکار رسمی گمرک فرجی کوتنائی کسب و کار آنلاین سین پله برقی صنایع فلزی آهن شعر وغزلهای من شاهد