Liquid Lipcolour Metallics مایع یکپارچه با شکوه 21 MAC با قیمت 21 دلار ، هم اکنون در دسترس است
روز دیگر شخصی در فیس بوک از من پرسید که فکر می کنم یک سوال فوق العاده فلسفی است. "چه زمانی رژ لب مایع از سبک خارج می شود؟"

در حال حاضر ، از جایی که من در شلوار مشکی مشکی ام ایستاده ام ، باید بگویم که جواب آن سؤال "هرگز" نیست. آنها در طول سالها آمده اند و از سبک خارج شده اند ، اما آنها این بار مدرسه را اداره می کنید برای همیشه. آنها طولانی تر از طولانی ترین زمان سایش بوده اند. الان ، دو ، سه سال است؟ حداقل.

و اکنون ، با وجود خط جدید MAC از Metallic Retro Matte Liquid Lipcolour Metallics ، پیچ و تاب و مبهم در OG 2015 یکپارچهسازی با سیستمعامل ماترو ، حتی کمتر دلیل انتظار می رود که آنها به زودی از سبک خارج شوند.

ف مایع مات یکپارچهسازی با سیستمعامل مات مات

این 15 سایه LE (بله ، نسخه محدود آنها هستند) دارای رنگ مات هستند. آنها از نظر درخشش لطیف کمی متفاوت هستند ، اما همیشه ظریف است. برخی تقریباً کاملاً صاف (In Retrograde) هستند ، و برخی دیگر مانند صورتی داغ Buzzed Out دارای انتهای مروارید آنقدر "به سختی در آنجا" هستند که شما واقعاً نمی توانید آن را ببینید ، مگر اینکه در یک کوره کسی راه بروید.

9 چیز در مورد MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Metallics می دانید
هر کدام 21 دلار ، LE و اکنون در پیشخوان و بصورت آنلاین در دسترس هستند.
15 سایه با سطوح مختلف مروارید فی وجود دارد.
این فرمول بیشتر از یک مایع چسبناک و چسبناک شبیه یک موس است.
آنها دارای رایحه و عطر وانیل MAC کلاسیک هستند.
کمتر با اینها بهترین است. هرچه لایه من بیشتر باشد ، ضخیم تر ، سنگین تر و خشک تر به نظر می رسند.
فرمول کمی خشک می شود و به دنبال پوسته های لب است ، بنابراین ابتدا با مومیایی کردن لب را آماده کنید زیرا می خواهید این موارد را روی بوم صاف بمالید.
آنها من را در حدود 5-6 ساعت به طول می انجامند ، بنابراین زمان سایش بسیار مناسب است.
احتمالاً شما می توانید با بیشتر سایه ها (سبک تر) سبد را ببندید ، زیرا پای سوزن باریک ، ترسیم خطوط صاف را آسان می کند ، اما من برای رنگهای تیره تر از آسترهای تطبیقی ​​استفاده می کنم ، زیرا بیرون کشیدن آزادانه آنهایی که پای doe دارند سخت است. .
علاقه مندی های مورد علاقه من Pearl Punk، In Retrograde و Buzzed Out هستند.
در اینجا برگه هایی از یهای کلی من وجود دارد (توجه: یکی از آنها جسد-جسد نیست). شگفتی بزرگ! - من همه چیز راجع به لباس های پوشیدنی و درخشان ها هستم. اینها مواردی هستند که می توانم خودم را بپوشم ، اما می دانم رنگ دیگری وجود دارد که دوست دارید من آن را امتحان کنم.

mac retomatte مایع چربی مایع 2
Buzzed Out، In Retrograde، Love Weapon، Crown، Atomized، Landing Moon، قاشق نقره ای
مات رباتات مات رباتات مایع مایع 1
گل های مرجانی ، فویل دار ، متروکروم ، کوارتزت ، مروارید پانک ، Gemz و گل های نرم Rockin Rockin ، رز فی
فرود ماه ماه
فرود ماه

مک بیرون زد
حیرت زده
مک اتمی شده است
اتمی شده
مک فی گل رز
رز فی
mac در رتروگراد
در رتروگراد
گل رز mac gemz
Gemz & Roses
پانک مروارید مک
مروارید پانک
سلاح عشق مک
عشق سلاح
سنگ مرجان اندود
اندود مرجان

مجموعه پایدار Cityday X Kristen Leanne Collection Daydream

9 چیزهایی که باید در مورد فلزات مایع یکپارچه سازی با مات مات یکپارچه با مایع مایع لیپوپور

مجموعه پین ​​کلکسیونی زیبایی Sephora

، ,مایع ,مات ,mac ,تر ,های ,، اما ,وجود دارد ,liquid lipcolour ,lipcolour metallics ,سبک خارج ,liquid lipcolour metallics ,matte liquid lipcolour ,retro matte liquid

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارتباطات علم زندگی Attraction *یا مهدی ادرکنی (عج)* فرازاسپرت Farazsport شرکت سامانه های بعد پنجم آرایشگاه عروس شب اناجیل چهارگانه بسم الله الرحمن الرحیم studioking افکارم