فروپاشی شهری kristen leanne daydream 3
من به یخ زدن کیک رأی می دهم
به نظر شما چه چیزی در جلوی پالت پایدار شهری $ 26 X Urban Decay X Kristen Leanne Daydream وجود دارد ؟

آیا .

الف) سرمازدگی کیک (* گره زده *)
B. لوسیون بدن
C. کرم اصلاح

چون به نظر من هر سه است.

اما اگر من فقط یکی را انتخاب کنم (دوشنبه چراغ نظرسنجی نظرسنجی) ، من با سرمازدگی کیک می روم زیرا - سلام! - من پنج روز مستقیم تماشای نمایشگاه بزرگ پخت بریتانیا را تماشا کردم .

اتفاقاً آن نمایش مانند سوپ مرغ (با کراکرهای خانگی پخته شده) برای روح است. این تقریباً درمانی برای سرماخوردگی است ، اما من مشکل .

فروپاشی شهری kristen leanne daydream
روی درپوشها و خطوط شلاق من یک Daydream کردم .
آیا این پالت زیبا نیست؟ هنگامی که آن را باز کردید ، پنج سایه چشم پودر خنثی گرم در داخل وجود دارد.

Daydream بخشی از مجموعه جدید Urban Decay X Kristen Leanne است که هم اکنون در دسترس است. این یک درگیری بین UD و کریستن لیان دوست داشتنی بدون آرایش و دوست داشتنی بدون آرایش است. به طور خلاصه ، او موهای رنگی دارد ، عاشق ظاهر رنگین کمان است ، خال کوبی می کند و صاحب یک شرکت رنگ مو به نام Arctic Fox است که همه چیز مربوط به رنگ های پری دریایی و تک شاخ است . بنابراین او همه چیز در مورد رنگ است.

در این مجموعه دو پالت چشم وجود دارد - رنگی و خنثی. دومی ، البته ، همان است که من می خواهم ابتدا امتحان کنم.

گرایش خنثی گرم

مجموعه پوسیدگی شهری kristen leanne
رنگهای دلبند من هنگام کودکی بنفش و صورتی بود (و بنفش هنوز هم یکی از آنهاست).
All-Matte Daydream (که 26 دلار آن است) و Urban Decay Naked Basics همان طاقچه را پر می کنند ، اما با اینکه Naked Basics دارای شش سایه پودر مات بلند است که همه در قسمت خنک کننده قرار دارند ، Daydream دارای پنج است. اما هر دو پالت را می توان در اصل به همان روش ها استفاده کرد.

با مبانی ، چندین تن مشابه را به دست می آورید که فقط به اندازه کافی از یکدیگر متمایز هستند که می توانید با سهولت از آن شیب های زیبا و بدی را بدست آورید.

در مورد Daydream نیز اینگونه است. این خانه دارای سه سایه مشابه در نزدیکی وسط پالت است - Daydream ، که یک برنزه گرم است. 12/12 ، که یک هلو مرجانی گرم است؛ و مشترک شوید ، چیزی که قهوه ای با رنگ نارنجی قهوه ای با رنگ متوسط ​​مانند MAC Saddle است .

سلام گرادیان ، اینجا ما آمده ایم!
هر سه رنگ به اندازه کافی نزدیک هستند که بتوانند شیب منسجمی با هم ایجاد کنند ، اما آنها به اندازه کافی مجزا هستند که هنوز هم می توانید بگویید که آنها رنگ های مختلفی دارند.

در اصل ، آنها انجام یک شیب بر روی درب های شما را آسان می کنند.

می توانید از دو سایه دیگر - بژ لوسی و شکلات تیره بنفش تیره هشت - برای برجسته کردن ظاهر خود استفاده کنید. من از Lucy برای برجسته سازی و هشت برای خطوط شلاق خود استفاده می کنم (به نظر می رسد که با لایه های MAC Teddy ، Prunella یا Costa Riche بسیار لایه بردار است ).

swatches فروپاشی شهری kristen leanne daydream
لوسی ، Daydream ، 12/12 ، مشترک و هشت
نکته در مورد این سایه ها ، هرچند که . "صادق" ، به اصطلاح ، این است که حتی اگر آنها عیب یابی را نشان نمی دهند ، و به راحتی مخلوط می شوند ، بسیار وسوسه کننده است که فقط به کار خود ادامه دهند و به کار خود ادامه دهند. و موارد دیگر ، زیرا آنها خیلی زیاد برای ترکیب کردن سرگرم کننده هستند! - بنابراین آنها تمایل دارند که کمی سنگین به نظر برسند. در نتیجه ، از آنجا که من نمی توانم خودم را کنترل کنم ، پودرها کاملاً واضح به نظر می رسند ، مانند این که فقط در بالا سرد می شوند ، و خطوط ریز من پررنگ تر از آنچه دوست دارم ، به نظر می رسند.

اما . منظورم این است که ، اگر خود کنترلی داشته باشید ، که من مطمئن هستم که انجام می دهید ، خوب خواهید بود.

فروپاشی شهری kristen leanne daydream
من همچنین از Palette Beauty Beam Highlight Paleta (گونه ها) و Bon Bun Lip رژ لب (لب) نیز استفاده می کنم ، همچنین از مجموعه UD X Kristen Leanne هستم.
پالت 26 دلار است ، بنابراین یکی از گرانترین پالت های موجود در آنجا نیست ، اما این داروخانه نیز نیست. با این حال ، همه کاره است. شما می توانید به تنهایی و یا با هر یک از پالت ها و سایه های رنگارنگ و براق مورد علاقه خود از آن استفاده کنید.

همچنین اگر تن های نارنجی قهوه ای را به خوبی بپوشید ، از آن لذت خواهید برد. این موجود در Urban Decay ، Sephora ، Ulta است و میسی را اکنون انتخاب کنید.

مجموعه پایدار Cityday X Kristen Leanne Collection Daydream

9 چیزهایی که باید در مورد فلزات مایع یکپارچه سازی با مات مات یکپارچه با مایع مایع لیپوپور

مجموعه پین ​​کلکسیونی زیبایی Sephora

، ,daydream ,kristen ,leanne ,پالت ,های ,kristen leanne ,است که ,شهری kristen ,فروپاشی شهری ,به نظر ,شهری kristen leanne ,kristen leanne daydream

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درانتظار اتفاقات خوب استودیو مسیر خدمات تعمیر پکیج تهران دانلود کتاب های دانشگاهی pdf محصولات مراقبت از مو آنچه گذشت و آنچه لازم است اهلبیت معصوم علیهم السلام وبلاگ آقای برازنده نمایندگی سی پنل سعید زارعی